Dom Pomocy Społecznej

Słoneczne Wzgórze w Ryjewie


Aktualności - styczeń 2020

WYDARZYŁO SIĘ  W GRUDNIU

   Grudzień minął pod znakiem Świąt Bożego Narodzenia. To piękny czas, kiedy w szczególny sposób udziela się wszystkim magiczny nastrój – potrzebujemy ciepła, uśmiechu, bliskości przyjaznych nam osób. Atmosferę radosnego oczekiwania zaczęliśmy budować już na początku miesiąca, kiedy to w dniu 06 grudnia przybył z upominkami Święty Mikołaj. Ileż radości sprawiła nam ta wizyta! Każdy ochoczo przyjął podarunek i pozował z Mikołajem do pamiątkowego zdjęcia. Warto wspomnieć te miłe chwile:

   W ciepłej, rodzinnej atmosferze minęło spotkanie opłatkowe, które miało miejsce 19 grudnia. Przy świątecznym stole wysłuchaliśmy życzeń pani dyrektor Jolanty Mroczek, odmówiliśmy wspólną modlitwę z księdzem Krzysztofem Sękułą, posłuchaliśmy tradycyjnych kolęd śpiewanych przez pana Marcela Gumieniczka przy akompaniamencie pana Tomasza Chojnackiego. Jednak najbardziej wzruszające chwile to te podczas łamania się opłatkiem. Niech płynące z serca życzenia spełniają się każdego dnia  w tym Nowym 2020 Roku!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Dużo radości sprawiła nam kolejna wizyta Świętego Mikołaja w dniu 24 grudnia.
Z kolędą na ustach zawitał w naszych progach ten wielce oczekiwany Gość i wręczył każdemu bez wyjątku bogatą paczką, a chętni mogli zrobić sobie z Nim pamiątkowe zdjęcie.

Dziękujemy Mikołaju!
24.12.2019r